Neměl by tolik pít...

3. února 2011 v 15:44 | -ßarulík- |  ♥Jirka Mádl♥

Opilý Mádl se konečně přiznal: Jsem gay!

Jirka Mádl by neměl tolik pít...

Jiří Mádl (24) je jedním z nejúspěšnějších a nejčastěji obsazovaných mladých herců současnosti. Je to hodný, slušně vychovaný kluk, který netropí skandály. O to pikantnější pak je, když se takový "slušňák" někde opije a pustí pusu na špacír.

A vzhledem k jeho přiznání na jistém večírku, byla na snadě i otázka ohledně jeho orientace v pořadu Těžkýho Pokondra. "Já jsem se přiznal k tomu, že jsem gay? Ježiš, to muselo být na nějaké party a asi mě k tomu přinutilo víno," bránil se zmateně Jirka Mádl v ranním vysílání Frekvence1 a dodal: "Já si to ale vůbec nepamatuju!"


Právě takové známé tváře s čistým bulvárním rejstříkem by si měly dávat pozor, co kde vypustí z úst, protože by se z toho záhy mohla stát velká senzace. Jirka je velký sympaťák a téměř neodmyslitelně si k němu každý představí jeho kamaráda Vojtu Kotka. Jejich společné účinkování se táhne už roky, ale nedávno jim na Nově zrušili pořad Stahovák. "Tentokrát mluvili na tiskovém oddělení pravdu, Nova mění formát a do půlnoci na nás není místo, ale nezrušili nás, jsme prozatím pozastaveni," tvrdil Mádl.

Jirka Mádl
s Marthou Issovou loni natočili předvolební video Přemluv bábu a dědu, které se setkalo s rozporuplnými názory lidí. "Naučil jsem se strašně moc a opravdu mi to hodně dalo. Mediálně jsme za to byli svatořečeni i lynčováni. Většina lidí to nepochopila, ale já bych do toho šel znovu," přiznal Jirka.

Tento rok se všichni fanoušci Jirky Mádla mohou těšit na pravidelná setkání na televizních obrazovkách. "Budu v seriálu Znamení koně, který poběží každý týden. V hlavní roli kůň a Mádl," řekl se smíchem herec. (gr)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama