Pepek Vojtek

3. února 2011 v 15:42 | -ßarulík- |  ♥Kabát♥

Drsný rocker Vojtek z Kabátu: Nechal si sahat mezi nohy od muže

Pověstný macho Vojtek musel věhem zkoušky zkousnout ledascos.
Pověstný macho Vojtek musel věhem zkoušky zkousnout ledascos.

Drsňák a frontman ,,buranidolů" skupiny Kabát Pepa Vojtek (45) je dalším z blyštivých protagonistů chystaného muzikálu Kat Mydlář. A i on musel podstoupit kostýmní zkoušku. Došlo však při ní k něčemu, co by si pověstný drsňák za rámeček rozhodně nedal!

Při zkoušení kostýmu na roli alchymisty a vypravěče magistra Eduarda Kelleyho se totiž Pepa postavil tak nešťastně, že mu přítomný pan zapošívatel nechtěně zavadil o moudí! Vojtek ovšem tuto situaci nesl coby profík statečně a nehnul ani brvou. I když - co my víme!


"Magistr Eduard Kelley je dvojrole - alchymista a vypravěč. Představitelé Josef Vojtek a Bohouš Josef si během představení obléknou jeden kostým s dvěma variantami - kabátec, pod kterým ještě mají něco jako suknici. Kostým se vyznačuje geometrickými tvary, například se na něm objevuje labyrint a je vyroben z kůže. Mohu prozradit, že nás přišel cca na 100 000 Kč!" svěřil se návrhář Šolc, který Vojtkovi celý obleček spíchl.

Šolc dále prozradil, že jeho záměrem bylo, aby protagonisté muzikálu vypadali jako Madonna nebo Lady GaGa. Redakce Super.cz si není zcela jista, že se to právě v případě Vojtka podařilo, důležité ale je, že má lídr kapely Kabát díky této anabázi nezapomenutelný zážitek a my s ním!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama