Listopad 2011

sloh-charakteristika

30. listopadu 2011 v 21:08 | -ßarulík- |  ←keci→

MŮJ PARTNER

Zamýšlím se nad tím,jak by měl vypadat můj partner.Jmenuje se Kevin.Má černé vlasy s blonďatým melírem.Jeho oči jsou tajemně zelené a ďábelsky zamilované.Je celkově vysoké,hubené,sportovní postavy.Především nosí emo-rockové oblečení.
Kevinovo chování je trošku bláznivé.Ale je velice milý,hodný,spolehlivý a dost vtipný.Rád lidém pomáhá,protože potřebují pomoc a někdy si neví rady.Nikdy mě nechce opustit,proto mě moc miluje.
Přírodu má rád,protože ví,kde strávit se mnou čas a prožívát záhadná dobrodružství.Chodí na uměleckou školu,protože jednou se chce stát nejlepším kytaristou a mít svoji metal-punkovou kapelu.
Mezi jeho oblíbené zájmy patří: jízda na BMX kole a skejtu,hraní na bíločernou elektrickou kytaru.Miluje chvilky se mnou a užívání si na hudebních koncertech nebo festivalech.
Tato charakateristika je nereálná,a proto doufám,že partnera s takovými vlastnostmi brzo najdu a společně spolu spojíme životy i duše.

PS>všechno je vymyšlené :D pač to píšu na známky

kapela nevznikla najednou

28. listopadu 2011 v 18:54 | -ßarulík- |  ♥Dymytry♥
Dymytry

Yuri Dymo alias Jiří Urban je kapelníkem psy-core metalové skupiny Dymytry, která dokázala za sedm let své existence vytvořit originální podání metalu a sklízí za to oprávněné ohlasy. Originální masky od maskérů Národního divadla podtrhují dravost mladé kapely, která je nekompromisně údernou formací se stále rostoucí armádou fanoušků.
Dymytry
Jiřího Urbana, alias Dyma, jsme zastihli po koncertu v pražském MATRIXu, kde jako vítězná kapela MetalGate Massacre 2010 hráli na výroční akci této soutěže. Působil na nás velmi vlídně a upřímně. Proto jsme si mohli dovolit otázky na tělo.

B IN FASHION Tlak módy je neúprosný. V buticích kterých značek mu podléháte nejčastěji?

Já osobně moc butiky nenavštěvuji, ale kvalitní oblečení mám rád. Na koncerty nás obléká Nosferatu, které nabízí přesně to, co hledáme - moderní styl i metalový outfit. ostatní členové kapely tolik na oblečení nejsou, jsme prostě metalová smečka, zvláště náš frontman, který je povoláním dřevorubec. Já osobně preferuji okamžitá rozhodnutí, když se mi něco líbí, tak to koupím.

B IN ART Pokud jde o kulturu, procházíte se více po galeriích, divadlech, kinosálech a koncertních síních, nebo si raději někde v klidu otevřete knížku?

Jsem vystudovaný tanečník, mám 8 let konzervatoře, byl jsem jako tanečník dalších 8 let v Národním divadle na první scéně, takže k tanci a vůbec ke kultuře mám hodně blízko. Kluci z kapely se asi po galeriích neprocházejí, ale rádi zavítají do divadla i kina. Knížky samozřejmě také, ale díky našemu časovému vytížení je to složitější.
Dymytry

B IN CARS Máte nějaké oblíbené auto, kterým jste jezdili, jezdíte, případně jezdit chtěli?

Mám nejlepší auto, Ford Escort r. v. 1997, stále ještě jezdící a úspěšně složilo STK, i když mi sdělili, že už bude asi poslední. A v kapele máme rádi Mercedes, BMW. No a jedním takovým Mercedesem vlastně jezdíme i na koncerty, což je perfektní. Máme v něm dokonce i velkou televizi, což je na dlouhých cestách velké plus.

B IN FOOD Rozhovor prochází žaludkem. Preferujete určitou kuchyni, případně přímo restauraci, nebo si potrpíte na domácí stravu?

Víme, co nepreferujeme, jsou to grilované klobásy na koncertech a guláš, který je zahušťovaný cementem místo jíšky, je tudíž chuťově podobný betonu. Toho už jsme si s kapelou užili víc než dost. Já osobně mám rád ryby a těstoviny, prostě klasická metalová strava. No ale steak je steak, samozřejmě :-)

B IN TECH Jsme fascinování technikou. Používáte k ulehčení, anebo zpříjemnění života nějaký výkřik nejnovějších technologií?

Dneska už to bez techniky nejde, na pódiu máme kromě zesilovačů i notebook Apple kvůli samplům. Chceme co nejdřív přejít na vlastní osvětlení a pyrotechniku, to bude kompletně řídit počítač. Co se týče telefonů, tak většina z nás má Android systém. A pak samozřejmě notebooky. To jsou věci, které nám ulehčují fungování.

Jak vlastně vznikl název Dymytry? Co bys řekl k designu a celkové image, která kapelu provází?

Jméno Dymytry dostala kapela podle jedné ruské lokomotivy, která od pohledu působí jako ocelové monstrum, oni v Rusku mají vůbec všechno největší a nejmohutnější. Symbol je zobrazením tří ypsilonů ve jméně kapely. Masky jsme vymysleli se zpěvákem Protheem v autě jednou po cestě z koncertu. Probírali jsme obrovské množství kapel na naší scéně (třeba na serveru Bandzone jsou jich doslova tisíce) a jak se v té mase neztratit. Originální image je dneska prostě nutná, jinak nikoho nezaujmeš a nezajímáš. Protheus navrhl masky a já využil svoje kamarády a kolegy z divadla a převedl nápad do reálu. Hodně lidí si myslí, že jsme se inspirovali u Predátora, ve skutečnosti se výtvarníci inspirovali hmyzem, což je zvláštní skupina hodně bizarních stvoření.
Občas nás samozřejmě rozumbradové odsuzují, že jsme jako Slipknot, ale ani ti nebyli rozhodně první, kdo přišel s maskami. Řídíme se heslem "pokud ti to nevyhovuje, máš dost jiných kapel na výběr, nebo si založ vlastní band podle svého", já nikomu nic neberu. Pokud budeš něco dělat kvalitně a vydržíš, tak to může mít úspěch, jinak to nefunguje. Jestli si někdo myslí, že si zaplatí fanoušky anebo nějaká jiná tlačenka, tak to nefunguje. V popíku možná, ale metal fanoušci musí poslouchat, chodit na koncerty, mít rádi tvojí hudbu a taky se musí ztotožnit s textem. A k tomu ti nic nepomůže, než ty sám. Součást naší image je i to, že zpíváme zásadně česky, narodili jsme se tu a nevidíme důvod si hrát na Američany z Vysočan nebo podobný pitomosti, co tu hodně lidí dělá. My prostě chceme mít svoji tvář jak v image, tak v muzice, což nám samozřejmě dost kapel závidí, ale to je život.

Ty už jsi to nakousnul, máš slavného otce ve skupině Arakain. Jak se s tím dá fungovat, je tam stálá provokace ze strany odpůrců kapely?

Lidi to stále baví a teď i přibývají, jak si nás poslední rok všímají média a jsme tedy trochu slavnější, lidi prostě začínají chodit, to jste viděli tady. A nedá se to třeba srovnat s Masters of Rock, kdy jsme měli v devět ráno deset tisíc lidí. Přišli jsme na jeviště mírně otrávení z toho ranního času a všichni začali řvát Dymytry, bylo tam 10 000 lidí, fakt z toho šel mráz po zádech a ani já, ani kluci jsme se neubránili dojetí, i ta slza ukápla. To byla odměna za všechny ty noci v dodávce. To samé i na MetalFestu v Plzni, na Benátské noci atd. O tom to je. Jo, mám tátu v Arakainu, ale asi to dost lidí překvapí - táta neobesílá pozvánky, aby lidi chodili na naše koncerty a kupovali si naše CD. A každej, kdo má slavnýho tátu ví, jak je to vlastně těžký se prosadit a kolik keců o protekci si musíš vyslechnout. Táta dokázal v týhle zemi fakt hodně, hraje 30 let, vydal 20 desek, vážím si ho a motivuje mě to, abych něco takového taky dokázal, samozřejmě pod svým jménem a sám za sebe.
S lidma je to v Čechách těžký, e začátku, když jsme neměli masky, jsme byli kopírka Arakainu, teď jsme kopírka Slipknot a to hrajem pořád ty stejný věci. Tady prostě platí, že každej úspěch musí bejt po zásluze potrestán. Jenomže jediný, co je fakt důležitý je, jestli přijdou lidi. A lidi zatím choděj!
Dymytry

K tomu nemáme co dodat. Na Bandzone jsme slyšeli novinku s názvem "Jsem nadšenej". Znamená to asi novou desku, kdy vyjde a jsou už nějaké další informace, které bys mohl prozradit?

Nová deska je už na cestě, vydáme jí hned na jaře, po vydání DVD Miloše Meiera a jeho dravých syndromů.
Miloš: Jedná se o bubenický projekt a jinak nic, můžete pokračovat.
No, tak je to dva roky po vydání NESER, takže je na čase dát našim fanouškům novou desku, aby si mohli nové věci naposlouchat a pořádně si s náma v létě vyřvat hlasivky na festivalech. I když si asi většina lidí stejně tu desku nekoupí, ale vypálí... I tak budeme rádi za jejich zájem.

No, to je to další, na co jsme se chtěli zeptat: Je nějaká taktika, kterou pojedete, anebo prostě budete vydávat klasické CD a doufat v prodejnost?

No, tak hodně věcí dáme na internet, aby si opravdu fanoušci mohli naposlouchat nové písně a zpívat s námi, zaskákat si. A myslím, že cena našeho CD je hodně malá, 99 korun je opravdu minimální, i když si to pak fanoušci dají do MP3, což v dnešní době chápu. Deska je dneska spíš pro fajnšmekry a sběratele, kapelu musí živit hraní na koncertech. A kdyby nebylo firmy jako METALGATE, tak to CD asi ani nedáme dokupy, finančně samozřejmě. Jelikož nám z METALGATE věřili a vydali nám CD se vším všudy, mohli jsme se prostě zavřít do studia a věnovat se muzice a letos to plánujeme úplně stejně. Jsme rádi, že i přes všechnu tu bídu a mizérii v malém českém rybníčku jsme prodali přes 1000 kusů desky, což v reálu znamená zhruba pokrytí nákladů. Deska, když má k něčemu vypadat, prostě není levná záležitost. Je to spíš dárek a odměna fanouškům, než komerční tah. Chystáme se i na DVD, ale to si ještě chvilku počká.
Dymytry

Jak je to kolem vás s podporou, jaké firmy vám pomáhají a bez koho byste nemohli fungovat?

Jasně, tak samozřejmě Metalgate, bez nich by nebylo desky. Nosferatu nás perfektně obléká, děkujeme tímto Damianovi, díky němuž nemusíme chodit nazí. kterej nám věřil a podporoval nás i v době, kdy na nás přišlo tři a půl fanouška. Také club Death Magnetic v Domažlicích nás maximálně podporuje. V tomhle nádherným klubu, asi nejlepším v naší zemi, visí všude po zdech megapostery kapel jako Metallica, Iron Maiden, my jsme tam zvěčněni jako jediní Češi, a navíc přímo nad barem, prostě paráda. Death Magnetic je nejen super klub, ale i jeho majitelé jsou skvělá parta nadšenců, takže tam jezdíme hrát víc než rádi. Pomáhá nám samozřejmě řada dalších lidí, rodiny, manželky, milenky, náš manažer Pepe. Kytary nám staví a servisuje pan Kytarář (pan Kytarář s velkým K) Kobrle, Music city nám dává super ceny, je kolem toho prostě hodně lidí. Protože je naše země fakt malinká a metal byl vždycky spíš okrajovka, pomáhají nám všichni z radosti a nadšení. Ze stejného důvodu to koneckonců děláme i my.
A to bude tak všechno a samozřejmě náš rodný klub KAIN, kde hodně věcí vznikalo.
Jirko, děkujeme za rozhovor a jistě se brzy zase uvidíme!
Já také děkuji a pozdravuji čtenáře B iN Magazine! Choďte na koncerty ;-)

21.11-27.11

28. listopadu 2011 v 18:30 | -ßarulík- |  ←Návštěvnost→
Navstevnost za minuly tyden (21.11. 2011 - 27.11. 2011) je:
Pondeli: 19
Utery: 10
Streda: 15
Ctvrtek: 12
Patek: 8
Sobota: 8
Nedele: 9

Celkem: 81

Listopad

27. listopadu 2011 v 18:03 | -ßarulík- |  ←mé fotky→

Večeře

27. listopadu 2011 v 17:52 | -ßarulík- |  ←keci→
Páradní večeře v restauraci PRAVĚK-DOBA KAMENNÁ..líbíllo se mi to moc =D užasná sranda,skvělé jídlo i pití..nejlepší mě pobavilo to-jak k nam chodil ten pračlověk se kterým mám foto! =D
fotky jsou na rajčeti s nazvem RESTAURACE..těším se,až tam zas pudu!


Umělecká charakteristika

22. listopadu 2011 v 15:24 | -ßarulík- |  ←keci→

Tak tohle jsem já

Zamýšlím se nad tím,jaká vlastně jsem.Na svět jsem přišla před 18lety v pardubické porodnici ve 23:00hodin.Vypadala jsem jako malé zrzavé koťátko,protože jsem se narodila s dlouhými rezavými vlasy.Díky těmto vlasům mi doma rodiče říkali ,,Veverko" .Po mamince mám modré oči jako pomněnky,které jsou někdy jasně modré a jindy zas šedomodré.Dodnes nevím na čem síla modré barvy závisí.Celkově jsem malé drobné postavy.
Moje chování je asi dost bláznivé a ulítlé jako u každého člověka,který je blázen do věcí,které miluje.Vztah k lidem mám asi dobrý,protože ráda pomáhám lidem a snažím se jim rozumět.Své kamarádky,kamarády a rodinu mám moc ráda.Když je dlouho nevidím,tak se mi po všech stýská a připadám si jako osamělá rybka v moři.
Přírodu mám také moc ráda a proto jezdím na výlety a často chodím do lesa,kde jen tak poslouchám -jak šumí stromy a zpívají ptáčci.Snažím se přírodě pomahát tím,že třídím odpad a občas jezdím sázet stromky.Miluji všechna zvířatka.Hlavně divoké kočkovité šelmy a své chlupaté čokoladové morčátko,které mě stále zlobí a píská.Proto jsem také šla studovat zemědělskou školu a po maturitě chci pracovat ve zverimexu nebo v prodeji hudebních CD.
Myslím si,že jsem pečlivá a mám ráda pořádek,který se snažím za každých okolností udržovat a pomáhat mamince.Mezi moje největší zájmy patří-historie,kreslení,fotografování,sbírání hokejových kartiček a čtění o tajemných upírech.Chtěla bych nějaký takový příběh zažít.V příštím životě bych se chtěla stát upírkou,která bude hrát v rockové kapele a bude bydlet ve Finsku.Toto přesně charakterizuje moje hlavní zájmy a záliby.
Mám báječný život,který se mi líbí a ani nechci ztratit své blízké a přátelé.Sama se kritizovat nebudu,protože nevím jak.Proto je lepší slyšet kritiku od někoho jiného.

>> pokud nějaké připomínky,tak do komentářů..děkuji a zlobit se ani nebudu :)

14.11-20.11

21. listopadu 2011 v 17:03 | -ßarulík- |  ←Návštěvnost→
Navstevnost za minuly tyden (14.11. 2011 - 20.11. 2011) je:
Pondeli: 1
Utery: 13
Streda: 8
Ctvrtek: 6
Patek: 4
Sobota: 133
Nedele: 59

Celkem: 224 >>slušné,to sem nikdy neměla =D děkuji

Katy SB

20. listopadu 2011 v 15:21 | -ßarulík- |  ←Spřátelené Blogy→
KaTy^^ >je to suprovej blogísek určitě se na něj jukněte :-)

E-MAILY

20. listopadu 2011 v 9:39 | -ßarulík- |  →ߣBů$tky←

Tady vám dávám emaily které mi jen ták přišli :D hudební+hokejový email

>>Natoč Koledu Rocku!<<
Zdravíme všechny Rockery!
Dovolujeme si vetřít se do vašich schránek s unikátní nabídkou. Máme pro vás soutěž, ve které bude záležet jenom na vás. Koleda Rocku 2011! Natočte, nahrejte, zahrejte, zazpívejte a nebo jakkoliv předveďte svou Koledu Rocku na videu o minimální délce 30s. Nahrejte na youtube a můžete se zúčastnit naší soutěže. Začínáme za 14 dní!
Více info v Magazínu: http://www.rock.cz/clanek/4504-velka-vanocni-soutez-natoc-rockovou-koledu
Rozhodovat bude odborná porota a pak vy, čtenáři Rock.cz! Hrajeme o poukázky na oblečení, lístky na koncerty, do klubů, o CD, DVD a spoustu dalšího..
Sledujte Facebook a weby Rock.cz/Rock.sk!
.......................................................................
>>Sestavte s námi Chartu fair play<<
Vážení fanoušci,

další ročník extraligy ledního hokeje konečně začal. Co přinese? Určitě spoustu hokejových zážitků - krásná vítězství, trpké prohry, dramatické momenty, tvrdé souboje a zajisté také momenty, které si zaslouží označení fair play.

I letos se na stadionech potkáte s projektem Charta fair play, k němuž se v loňském roce připojilo bezmála 19 tisíc fanoušků. A proto vám nabízíme možnost - sestavte Chartu fair play fanouška s námi. Vyberte s námi ty nejdůležitější body, a pokud budete mít návrh na vlastní, pošlete nám jej.

Tři fanoušky, kteří se do výběru zapojí, odměníme drobnými dárky s tématikou fair play. Do výběru bodů Charty fair play fanouška se můžete zapojit zde: http://www.fairhokej.cz/charta-fanouska-navrh.html .

Těšíme se na vaše tipy!

Tým Charty fair play

SEGMENT

19. listopadu 2011 v 18:10 | -ßarulík- |  ::♥M.U.S.I.C♥::
písnička-The Universe
písnička-Fuck You
písnička-Wake Up

Na to NEZAPOMENU

19. listopadu 2011 v 17:38 | -ßarulík- |  ♥Segment♥
lituju lidi,kteří nebyli a neužili tu hudební,vtipnou zábavu!!
Opět pokračuji po včerejším koncértů ♥SEGMENT♥ Pořád ten zážitek mám v hlavě a kvůli tomu nemůžu už ani spát :D a teď mám v hlavě jenom jejich písničky a LUIGI :P on je totiž ták>vtipnej,milej,krásnej a sexy :P ikdyž jsem neviděla jeho tělo,ale skoro se na koncertě svlíknul :D kdyby se tam celá kapela nesmála,ták by Luiga neskončil :D :( nejlepší hláška kterou kapela řekla: ,,Když holky pořádně zakřičíte-tak my všichni dáme společný sex" ták nějak to řekli,oni vám to dyžtak kluci poví svýma slovama :D Hned sem měla na to chuť jít,ale šla bych jen s Luigi♥ :D CELÁ KAPELA JE K SEŽRÁNÍ! Štve mě akorát to,že už asi v Praze nic neudělají natož ,aby jeli do Ústí nad Labem.K narozkám-18let jsem si přála LUIGI a nebo celou kapelu.Ale bohužel kámoška nikoho v žádnem krámku nenašla :D :( takže dárek žádný nebyl!!sákra-proč hezounci bydlí ták dáleko!Krásně hráli-zpívali..co dodat prostě mají TALENT a tu soutěž vyhrají!! Moc jsem se do předu k nim nedostala,takže jsem byla na straně...a byla moc tma,takže žádne světlo na ně nepadalo-abych měla lepší fotky! No uvidíš sam/a :D :D Ty,co to právě čteš,pak pozoruj pořádně fotky a sleduj výraz obličeje CHRISE a LUIGI ..stojí to fákt za to! *odkaz na fotky+videa dám na zeď FB-SEGMENT+bandzone.cz* Ták sleduj. ♥DĚKUJI CELÉ KAPELE♥
Teď jsem na ně zavislááá mnohéém víc,víc,víc a neustále dokola si pouštím jen FUCK YOU :D
....CHCI TO S NIMA ZAŽÍT ZNOVA A UDĚLAT LEPŠÍ-VTIPNÉ FOTEČKY....

přípomínka pro kapelu: VYTVOŘTE PLACKY A PLAKATY!!! ať mám na zeď na koho koukat :P

Nejkrásnější_Hudební_Okamžik

19. listopadu 2011 v 10:01 | -ßarulík- |  ♥Segment♥
18.11.2011
19:00
STRAHOV-PRAHA CLUB 007

KONCÉRT


Přišla jsem ke klubu a mrzla,dokud neotevřeli.Mezi tím jsem venku viděla kluky-SEGMENTI :P
Už jsem na ně koukala a měla chuť jít k nim a udělat ty věci.. :D ale pak jsem si řekla,že počkam až bude lepší okamžik a světlo,jelikož byla tma jak v prdeli...! Nu.Kluci odešli dovnitř a já už také.Musela jsem vystat tu frontu na listky.Listek stal 150KČ,a to jsem na ně chtěla jít už minulý týden-kdy to stálo 90KČ.Koupila jsem si ho a dali mi na ruku razítko>CLUB 007!Šla jsem prozkoumat club a čekala,až uvidim zpěváka nebo houslistu!Najednou jsme uviděla zpěvaka,jak jde na WC :D a hned mi došlo,že je to ten správný okamžik získat foto-podpisy!Čekala jsem u dveřích,doku nevyšel.Vyšel a já mu řekla:,,Můžu jít s Tebou za klukama?Chci podpisy a foto." a Chris řekl:,,jasně pojď ".Tak jsem šla za ním,a on se ještě na mě otočil-jeslti jdu. :D Fájn,konečně nastala tréma a nervozita,abych vše nespackala!Přišli jsme a ja začla na ně ták douho koukat,až sem se bála že před nima spadnu na zem :D Naštěstí jsem se udržela a byla v pohodě.Pozdravila jsem je :) pak vyndala deník na podpisy a už to jelo :D.Pak jsem vyndala foťák a dárek pro ně!Mezi tím ke mě přišel můj miláček LUIGI.Pozdravil mě hezky a mile na mě koukal.
Já mu řekla: ,,víš-že jsme si psali? " á on: ,,vím-proto Tě zdravím" a já se pak dál na nic neptala,jelikož mi v hlavě vrtala myšlenka>jak mě poznal??!!Fajn pak jsem mu dala ten dárek a hned řekl: ,,Kluci podívejte co jsme dostali.Dáme to do zkušebny." a kápela?: ,,jééé..to je hezké-děkujeme" a ještě řekli: ,,dáme to tam a uděláme s tim i nějaké fotky" Pokud,to vážně kluci udělají..ták už budu na ně závisla ještě víc...budu je mít v hlavě a budu na plné pecky poslouchat písničky!Jsem velice ráda,že se hudebním kapelám líbí ty dárky.Už jsem jich děla hodně a to>Koblížci,Last Time,Dymytry,Offce 89,UDG,Rybičky 48,xXXx a teď SEGMENT!
No podepsali se,udělali kapelní foto bez jednoho.Pak jsem dala CHRISOVI papir-který byl pro kámošku,která slavila narozky a proto semnou nejela :( Takže,jse to pro ní musela udělat jako dárek ode mě a od zpěváka!Aby mi i uvěřila,že jsem tajně snima byla-tak se nechal vtipně vyfotit,jelikož ho kluci rozesmívali :D s nima je fákt sranda-hned jsem snima chtěla odjet a zůstat hlavně s LUIGI! Miluju je :P.Sbalila jsem si věci a odešla,ikdyž se mi nechtělo-ale s nima jsem tam nemohla zůstat,pač by mě ten jejich manažer vykopl!!Koukala jsem na fotky,jelikož jsou prostě super :) Do té doby mě v mozku cvaklo,ať udělám společnou fotku jen s miláčkem houslistou...On teda vyšel a šel na WC..já pak čekala až výjde.Uviděla jsem ho a utíkala za nim.Přišla k němu a hned věděl,že ci foto...ještě mi řekl,že mám hezké nehty a pěkný rukáv.dvakrat jsme se vyfotili-ikdyž nic moc! No a pak už začínal můj úžásný dén s kapelou

http://bandzone.cz/segment >>dívejte se na ČSMT a hlasujte pro ně! VYHRAJÍ TO ...
dole je anketa->dej komentář a pak dole hlasuj :)

oslavá-50 strejdy

19. listopadu 2011 v 9:30 | -ßarulík- |  ←mé fotky→

jupííí

19. listopadu 2011 v 9:29 | -ßarulík- |  ←mé fotky→

Rozchod?

19. listopadu 2011 v 9:29 | -ßarulík- |  ←Zac & Vanessa→
Zac Efron a Vanessa Hudgens se po pěti letech,rozešli.Je to velký šok jak pro fanoušky tak pro celý svět,ještě donedávna se tito dva považovali za nejsladší pár v Holywoodu!
Teď je tomu všemu,ale konec.
Minulý týden se prý v soukromý rozešli a ve středu to všem veřejně oznámili,na otázku proč to udělali Vanessa odpověděla:''Čím dál víc jsme se hádali a třeba jenom kvůli naprostým maličkostem,taky jsme poslední dobou,kvůli práci,málo vídali a náš vztah to už nevidržel.''Oba se rozhodli,že zůstanou přáteli a podle všech je stejně jenom otázka času kdy se k sobě vrátí.
Žili spolu krásných 5 LET =)

Umělecký popis

15. listopadu 2011 v 19:45 | -ßarulík- |  ←keci→

MŮJ POKOJ

Do mého pokoje vedou bílé dveře,které mají uvnitř skla ve tvaru obdélníků.Vedle dveří mám skříň na oblečení,která má barvu ebenového dřeva,stejně jako nábytek v celém pokoji.
Na vedlejš skříni mám malou stříbrnou televizi s DVD přehráváčem.V poličce nad tím mám spoustu DVD,které si pouštím,když mám dlouhou chvíli.Ve vedlejší zdi je zabudované velké okno,kterým každé ráno procházejí sluneční paprsky a budí mě do každého nového dne.Často okno mívám otevřené,abych slyšela zpěv ptáčků z šumivého lesa.
V levém rohu mám červený,psací stůl,který svoji barvou rozveseluje celý bláznivý pokojíček.Nad stolem mám dvě dřevěné poličky,na které dávám knížky.Pokaždé,když příjde malý bratranec Jáchym,tak se všechny knížky bojí,aby se na ně nedostal a neroztrhal je.Pod stolem mám klec,kde bydlí morčátko hnědé.jako čokoládová poleva."Mňam!Tu bych si dala."Pokaždé,když se vracím domů ze školy,tak mě morčátko Čoko zdraví svým pískáním a směje se.
Ke stolu se tiskne prosklená skříňka,která jakoby se bála,že ji stůl uteče a bude se jí stýskat.Skříňka je plná zlatých pokladů a tajemství.Na skříňce mám střírbné rádio,které na mě někdy křičí a někdy brouká-podle toho,jaká hudba se z něj na plné pecky line.
Podél zdi leží jako obr moje skákající postel.I když je to největší kus nábytku,tak se ji nikdo nemusí bát,protože-kdo si na ní lehne,tak si hezky odpočine.Každý den a každou noc na mě pozorují desítky očí z plakatů.
Mám ráda svůj život v pokoji.

>> pokud nějaké připomínky,tak do komentářů..dkěuji a zlobit se ani nebudu :)

7.11-13.11

15. listopadu 2011 v 19:14 | -ßarulík- |  ←Návštěvnost→
Navstevnost za minuly tyden (7.11. 2011 - 13.11. 2011) je:
Pondeli: 16
Utery: 17
Streda: 9
Ctvrtek: 3
Patek: 8
Sobota: 13
Nedele: 15

Celkem: 81

Karrjala Cup 2011

13. listopadu 2011 v 20:50 | -ßarulík- |  ::♥H.O.K.E.J♥::
ČESKO53ŠVÉDSKO
ČESKO04FINSKO
ČESKO12RUSKO

Mé poznámky k ČT+SO+NE:
  • ŠVÉDSKO-krásný město s halou//Hráči ročníku 90-93//Hokejová škola//sledovalo 6 000 diváků
  • FINSKO-hala v Helsinkách//nejmilovanější miláček M.Granlund//sledovalo 13 000 diváků
  • RUSKO-aspoň,že tám nehral Oveckin+Artuchin...ale za to Radulov!>nesnáším rusáky
..................................................................................................................................
ŠVÉDSKO14RUSKO
FINSKO12RUSKO
FINSKO34ŠVÉDSKO

Mé poznámky k NE: FINSKO- hráč 64-> nahrávající mozek,který dělá kouzla s pukem :P
..................................................................................................................................
RUSKO8
FINSKO4
ČESKO3
ŠVÉDSKO3

Zvuky

12. listopadu 2011 v 20:03 | -ßarulík- |  ♥sVěT mOrČaT♥
  • Kvíkání - asi nejefektivnější a nejvýraznější projev morčat. Hlasité kvíkání, které může leckoho ohlušit, slouží morčátku obvykle jako žadonění o dobrůtky a jídlo. Ochočená morčátka si dokáže některé zvuky spojit s jídlem, jako otevírání ledničky, šustění igelitovým pytlíkem, vůně čerstvé trávy ba i otevírání vchodových dveří a vrzání klíčů.
  • Vrnění - druhým výrazným zvukem morčat je vrnění. Velice zvláštní zvuk, který morčátka vydávají hlavně při drbání a hlazením. Vyjadřují nám tím svou spokojenost a radost. Vrněním se také vyznačují předvádějící se samečci před samičkou. Při tom je to obvykle ještě s kombinací kvíkání - že by přemlouvali? :-)
  • Bublání - nebo-li tiché pokvikování. Je to výraz naprosté spokojenosti. Jednoduše řečeno, je to vlastně povídání morčátek. Takže až vaše morčátko začne bublat, pozorně naslouchejte :-). Každé morčátko je jedinečné a také každé morčátko jinak povídá :-)

Jak udělat z YouTube videa MP3-píseň?

12. listopadu 2011 v 19:51 | -ßarulík- |  ←Návody→
↓↓↓↓↓↓↓