28.3.2015

29. března 2015 v 12:28 | -ßäЯüŁíQ- |  ♥From Day To Day♥
Ahoj,popíšu Ti sobotní den...

Ráno jsem vstala po 8h a šla jsem se nasnídat.Pak jsem čekala na oběd.Mezitím jsem dělala věci do školy,především svatební prezentaci na floristiku. Odpoledne jsem se dívala na TV a přemýšlela,co si vezmu na sebe a v kolik pojedu.Takže jsem si našla vlak,který mi jede v 19h.U klubu budu v 19.30,což je dobré,pač kapela hrála v 8h.

Jenže,když jsem přijela na zastávku,tak jsem šla ještě pomalu,abych v klubu nemusela čekat.Tak jsem přišla na parkovišti a uviděla kapelu.A mne říkali,že tu budou už v 18h.Pěkně kecali.Fajn,tak jsem šla do klubu a pusu dokořán,protože jsem tam byla jediná mezi kapela má.Chlapék,co měl nastarost vstupné,tak si mě nevšiml,protože se někde vykecàval.Takže jsem měla velké štěstí a po prvé měla vstup ZADARMO.

Sama jsem si sedla a čuměla na kapely,protože mě naštvalo,že nejsou přesné.Místo v 20h hràli v 21h.Tak jsem měla vztek a měla chuť jim nakopat zadky.Ale raději jsem to neudělala.Pódium stavěli pomalu a pak dlouho zkoušeli.Zpěvák se na mě pousmàl a pozdravil.Nakonec přišlo málo lidí,tak aspoň 20.Jako přídavek písničky,zahràli tu moji.Zpěvák (Martin,který se mi libí) řekl: "Teď jsem si vzpomněl,že tady slečna vepředu -ako jà,by chtěla zahràt LOST MIND". Tak já se usmàla a byla ràda,že si vzpomněl,když jsem mu to odpoledne psala.Je milý,hodný,kràsný a má boží hlas.Po koncertě jsem si šla pro podpisy a za oplátku mi dali samolepku.

Upřímně!Klub je to hrozný-záchody a to osvětlení.Bída,takže 8 fotek a video mám ve tmě.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama